DENTISSIMO В СВІТІ

Medpack Swiss Group рада бачити всіх наших гостей і партнерів на  Arab Health з 30 січня по 2 лютого 2017 року в Дубайському міжнародному виставочному та конференц-центрі в Дубаї, Об'єднані Арабські Емірати. Arab Health — друга по величині виставка та конгрес охорони здоров'я в світі і найбільша на Близькому Сході.

Виставка є важливою подією в календарі Medpack Swiss Group кожен рік. В цьому році це була найкраща можливість представити наші нові бренди і проекти.

Наш новий провідний бренд в натуральних зубних пастах -   Dentissimo — представив найбільшу зацікавленість серед товарів по догляду за ротовою порожниною.

Всі гості оцінили можливості для розвитку перспективних відносин в бізнесі і дослідженнях в сфері догляду за ротовою порожниною. Ми дуже задоволені зацікавленістю до продукції по догляду за ротовою порожниною Dentissimo на  Arab Health.  Ми завели багато нових зв'язків і викликали зацікавленість у наших колишніх постачальників до нашого нового асортименту продукції. Зубні пасти  Dentissimo, ополіскувачі для ротової порожнини, зубні щітки — це нова можливість розвитку світової тенденції до стоматологічного здоров'я та естетики.

Дякуємо за відвідування на Arab Health.

Скористайтеся своєю можливістю отримати більше інформації про продукцію Dentissimo на IDS 2017.